اطلاعیه شماره 1
1398/03/19
اطلاعیه شماره 1
شرکت توانیر در راستای راهبرد شایسته گزینی در دولت دوازدهم، از افراد واجد شرایط و علاقه‌مند به همکاری در سمت مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از طریق پورتال وزارت نیرو و انتشار اطلاعیه در خبرگزاری‌ها و وب‌سایت‌ها دعوت به همکاری نمود و در بازه زمانی 14 روز (از 5 تا  18 آبان 1397)، علاقه‌مندان و کسانی که خود را واجد شرایط احراز این موقعیت ارزیابی کردند، با تکمیل فرم و بیان سوابق تحصیلی، علمی و کاری، ضمن بهره‌گیری مطلوب از این راهکار نوین، آمادگی خود را اظهار داشتند.
 با قدرداني صميمانه از همه داوطلباني که در روند انتخاب مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس مشارکت داشته و از این فراخوان استقبال نمودند، اعم از همکاران ارجمند در بخش‌هاي مختلف وزارت نيرو، فعالان در عرصه‌های مختلف صنعت آب و برق و همچنین عزیزان خارج از مجموعه وزارت نیرو، بدین‌وسیله اطلاعات آماري زير در ارتباط با داوطلبان شرکت‌کننده در اين فراخوان به آگاهي می‌رسد:
  • تعداد فرم‌های تکمیل‌شده بالغ ‌بر 57 نفر است که تمامي شرکت‌کنندگان را آقايان تشکيل می‌دهند.
  • بيشترين تعداد تکمیل‌کنندگان فرم ازلحاظ سني بين 40 تا 55سال (77 درصد) است.
  • از لحاظ مدرک تحصيلي افراد داراي مدرک کارشناسي (25 درصد)، کارشناسي ارشد (68 درصد) و دکتری (7 درصد) می‌باشند.
  • از نقطه‌ نظر محل خدمت فعلي، 88 درصد از تکمیل‌کنندگان فرم را همکاران وزارت نیرو تشکیل می‌دهند و 12 درصد ديگر را همکاران خارج از مجموعه وزارت نیرو شامل می‌شوند.
به آگاهي می‌رساند بر اساس فرآيند طراحی‌شده، غربالگري اوليه انجام گرفته و درخواست‌های غیرقابل‌قبول (با توجه به شرايط احراز ذکر ‌شده در فراخوان) حذف شده‌اند. هم‌چنین کميته بررسي صلاحيت داوطلبان متشکل از مديران ارشد ذی‌ربط و خبرگان صنعت براي ارزيابي درخواست‌های قابل‌قبول تشکیل‌شده است.  بر اين اساس ضمن تشکر مجدد از همه داوطلبان گرامي و آرزوي توفيق روزافزون، اطلاع‌رسانی لازم به افرادی که واجد شرايط اوليه نبوده‌اند از طريق ايميل شخصي ايشان طي روزهاي آتي انجام خواهد شد و گزارش پيشرفت کار در اطلاعیه‌های بعدي از همين طريق به آگاهي خواهد رسيد.