مدیرعامل شرکت توزیع استان سیستان و بلوچستان

اطلاعیه شماره 1
1398/03/19
اطلاعیه شماره 1
شرکت توانیر در راستای راهبرد شایسته گزینی در دولت دوازدهم، از افراد واجد شرایط و علاقه‌مند به همکاری در سمت مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان از طریق پورتال وزارت نیرو و انتشار اطلاعیه در خبرگزاری‌ها و وب‌سایت‌ها دعوت به همکاری نمود و در بازه زمانی یک هفته (از 23 تا 30 اردیبهشت 1398)، علاقه‌مندان و کسانی که خود را واجد شرایط احراز این موقعیت ارزیابی کردند، با تکمیل فرم و بیان سوابق تحصیلی، علمی و کاری، ضمن بهره‌گیری مطلوب از این راهکار نوین، آمادگی خود را اظهار داشتند.
با قدرداني صميمانه از همه داوطلباني که در روند انتخاب مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان مشارکت داشته و از این فراخوان استقبال نمودند، اعم از همکاران ارجمند در بخش‌هاي مختلف وزارت نيرو، فعالان در عرصه‌های مختلف صنعت آب و برق و همچنین عزیزان خارج از مجموعه وزارت نیرو، بدین‌وسیله اطلاعات آماري زير در ارتباط با داوطلبان شرکت‌کننده در اين فراخوان به آگاهي می‌رسد:
  • —تعداد فرم‌های تکمیل‌شده بالغ ‌بر 13 نفر است که 11 نفر از شرکت‌کنندگان را آقايان تشکيل می‌دهند.
  • —بيشترين تعداد تکمیل‌کنندگان فرم ازلحاظ سني بين 40 تا 55 سال (62 درصد) است.
  • —از لحاظ مدرک تحصيلي افراد داراي مدرک کارشناسي (15 درصد)، کارشناسي ارشد (77 درصد) و دکتری (8 درصد) می‌باشند.
  • — از نقطه‌ نظر محل خدمت فعلي، 77 درصد از تکمیل‌کنندگان فرم را همکاران وزارت نیرو تشکیل می‌دهند و 23 درصد ديگر را همکاران خارج از مجموعه وزارت نیرو شامل می‌شوند.
به آگاهي می‌رساند بر اساس فرآيند طراحی‌شده، غربالگري اوليه انجام گرفته و درخواست‌های غیرقابل‌قبول (با توجه به شرايط احراز ذکر ‌شده در فراخوان) حذف شده‌اند. هم‌چنین کميته بررسي صلاحيت داوطلبان متشکل از مديران ارشد ذی‌ربط و خبرگان صنعت براي ارزيابي درخواست‌های قابل‌قبول تشکیل‌شده است. بر اين اساس ضمن تشکر مجدد از همه داوطلبان گرامي و آرزوي توفيق روزافزون، اطلاع‌رسانی لازم به افرادی که واجد شرايط اوليه نبوده‌اند از طريق ايميل شخصي ايشان طي روزهاي آتي انجام خواهد شد و گزارش پيشرفت کار در اطلاعیه‌های بعدي از همين طريق به آگاهي خواهد رسيد.